Jak ustawić żarówki led w samochodzie 0
Jak ustawić żarówki led w samochodzie

Żarówki LED w Twoim aucie nie działają, tak jak należy i nie gwarantują Ci oczekiwanej widoczności? Poprawność ich ustawienia można zweryfikować podczas kontroli na stacji diagnostycznej. Powodów niewłaściwego działania oświetlenia ledowego w samochodzie może być kilka. To nie tylko zużycie eksploatacyjne żarówek. Z tego artykułu dowiesz się, jak ustawić żarówki LED w samochodzie, aby zagwarantować sobie lepszą widoczność.

czytaj całość »
Jak wyczyscic lampę samochodową? 0
Jak wyczyscic lampę samochodową?

Podczas jazdy autem reflektory samochodowe ulegają różnego rodzaju zabrudzeniom. Naturalne jest to, że na ich powierzchni osadza się kurz, błoto czy też obecne są ślady po owadach. Im bardziej zabrudzona soczewka reflektora, tym gorszej jakości strumień światła i pogorszona widoczność. Aby tego uniknąć, należy regularnie czyścić soczewki samochodowe. Eksperci Market-LED w tym artykule przedstawią, jak robić to skutecznie i bezpieczenie.

czytaj całość »
Jaki wpływ ma jakość żarówek LED na widoczność auta na drodze 0
Jaki wpływ ma jakość żarówek LED na widoczność auta na drodze

Kierowca podczas jazdy powinien mieć bardzo dobrą widoczność. Dzięki temu w porę może rozpoznać ewentualne zagrożenie oraz go uniknąć. Od jakości oświetlenia auta zależy również to, jak ono jest widoczne dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Od lat sprawdzonym wyborem świadomych kierowców są żarówki samochodowe LED. W tym artykule sprawdzimy, jak jakość ich wykonania na wpływ na widoczność auta na drodze.

czytaj całość »
Najczęściej zadawane pytania ⁉️ 0
Najczęściej zadawane pytania ⁉️

 

Do której godziny nadajecie zamówienia?

 

✅ 99% zamówień złożonych do godziny 13 zostaje wysłana tego samego dnia, zależy to od godziny podjazdu kurierów po zamówienia. Często odbiór zamówień jest około godziny 14.

 

Dlaczego nie dodacie tego produktu do sprzedaży?

 

✅ Jako firma bazująca na jakości produktów każdy produkt musi przejść nasze wewnętrzne zasady, stąd dodawane są tylko produkty najwyższej jakości. 

 

Czy otrzymam zamówienie na drugi dzień roboczy jeżeli złóże zamówienie do 13?

 

✅ Większość zamówień dociera już na drugi dzień więc powinieneś otrzymać swoje zamówienie już na drugi dzień lecz często kwestie kurierskie są tu priorytetem. 

 

Ile obejmuje gwarancja produktów? 

 

✅ Produkty posiadają rok gwarancji. 

 

Dlaczego niektóre produkty czy gadżety są limitowane? 

 

✅ Jak w każdym sklepie są produkty które pojawiają się tylko i wyłącznie na pewien okres czasu, później niestety nie wracają do sprzedaży. Stąd warto korzystać z naszych promocji na produkty limitowane. 

 

Jeżeli masz jakieś pytanie, śmiało możesz je na pisać poniżej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl