Produkty

Zależy Ci na wysokim bezpieczeństwie i komforcie jazdy? Niezwykle ważny jest dobór odpowiedniego oświetlenia. W tej kategorii produktów przygotowaliśmy dla Ciebie wysokie jakości soczewki BILED i BIXENON przeznaczone do świateł mijania i świateł drogowych. Zachęcamy do zapoznania się z ich potencjałem oraz korzyściami związanymi z ich montażem

Soczewki BILED/ BIXENON - Mijania / Drogowe

Soczewki BILED / BIXENON – czym są?

Soczewki BILED / BIXENON to rozwiązania technologiczne, które jednocześnie mogą pełnić funkcję świateł mijania oraz świateł drogowych. Pod tym względem specyfika działania obu modeli jest do siebie zbliżona. Soczewki wyposażone są w dedykowane osłony, które regulują barwę i natężenie światła w zależności od realnych potrzeb kierowcy i sytuacji panującej na drodze. Odpowiednio dobrane i zamontowane soczewki BILED / BIXENON wpływają korzystnie na komfort i bezpieczeństwo podróżowania.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

W tym miejscu przygotowaliśmy dla Ciebie starannie wyselekcjonowane produkty. Każdy z nich spełnia najwyższe standardy rynkowe w zakresie jakości wykonania oraz parametrów technicznych. Dzięki temu z powodzeniem mogą być stosowane w samochodach w celu poprawy warunków widoczności oraz bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Oferta Market-LED stale ewoluuje, jednak już teraz w tej kategorii znajdziesz m.in. komplet soczewek BI-LED 3.0, które posiadają najnowszej generacji źródło światła CHIP LED oraz dedykowany system chłodzenia i odprowadzenia ciepła. Charakteryzują się wysoką wydajnością i odpornością na intensywną eksploatację. Ponadto kategoria ta obejmuje m.in. żarówki do soczewek Devil Eyes Bluetooth RGB, soczewki BILED / BIXENON 2.5 H4 H7 z osłonami oraz projektory mini D2S 4.0 BIXENON (3 cale). Zachęcamy do zapoznania się z parametrami wybranych produktów przed podjęciem decyzji zakupowej.

Skorzystaj z naszej oferty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą soczewek BILED / BIXENON oraz do zakupów w naszym sklepie internetowym. Przed finalizacją transakcji sprawdź, czy dany model soczewki pasuje do Twojego auta. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z naszym specjalistą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl