Produkty

KIERUNKOWSKAZY Dynamiczne do BMW

Zespół Market-LED w tej kategorii produktów przygotował oświetlenie zewnętrzne LED do samochodów producenta BMW. To kierunkowskazy dynamiczne BMW, które pasują do poszczególnych modeli. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w karcie technicznej produktu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przygotowaną przez ekspertów Market-LED.

Czym są kierunkowskazy dynamiczne do BMW?

Kierunkowskaz dynamiczny to nowoczesne rozwiązanie w ramach sygnalizacji świetlnej dla pojazdów. Tego typu oświetlenie składa się z taśmy diod LED, które zasilane są i świecą się sekwencyjnie. W ten sposób powstaje fala świetlna, która jest dobrze widoczna z dużej odległości. W naszej ofercie przygotowaliśmy kierunkowskazy LED pływające do pojazdów producenta BMW. Ich zastosowanie zwiększy komfort i bezpieczeństwo Twojej jazdy. Ponadto ten typ oświetlenia jest wydajny i energooszczędny. Wiele osób zwraca również uwagę na to, że w przypadku BMW kierunkowskazy tego typu wpływają na estetykę i dynamiczny charakter pojazdu.

 

KIERUNKOWSKAZY Dynamiczne (BMW)

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W sklepie Market-LED posiadamy dedykowane kierunkowskazy dynamiczne do wybranych modeli BMW. Znajdziesz u nas kierunkowskazy boczne klasyczne oraz dymione. Modele te przeznaczone są do użytkowania w takich modelach BMW jak: E46, E60, E90, E91 i E92. Ich montaż jest prosty i z powodzeniem poradzisz sobie z tym we własnym zakresie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości rekomendujemy kontakt z naszym przedstawicielem, lub z zaufanym warsztatem mechanicznym. Dbamy o to, aby każdy z produktów dystrybuowanych przez Market-LED spełniał najwyższe standardy rynkowe w zakresie jakości wykonania i niezawodności.

Skorzystaj z naszej oferty

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupu kierunkowskazów dynamicznych do BMW. W asortymencie posiadamy również inne rodzaje oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego LED do samochodów. Od 2018 roku budujemy pozycję zaufanego partnera dla najbardziej wymagających klientów. Życzymy udanych zakupów oświetlenia w Market-LED.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl