Opcje przeglądania

H1 - Mijania/ Drogowe

Żarówki LED H1 - Światło Dzienne Led! Żarówki LED H1 - Światło Dzienne Led!
Producent: Market-Led
Cena: 79,99 zł 109,99 zł
komplet
zobacz więcej
  • promocja

Żarówki samochodowe H1 - jako żarówki drogowe i mijania

Oferujemy produkty z naszego sklepu bo są trwałe a żarówki LED są bezpieczne dla naszych oczu. Żarówki LED h1 to zamienniki standardowych żarówek halogenowych. H1 to żarówki halogenowe, wypełnione gazem, który jest zwany halogenem, powstałym ze związków bromu i jodu. Żarówki halogenowe H1 to jeden z najbardziej popularnych rodzajów oświetlenia w samochodach osobowych.

Żarówki h1 są produkowane z myślą o reflektorach głównych w samochodzie co oznacza że stosuje się je w światłach drogowych. Żarówki LED posiadają jeden żarnik i mają dobry rozkład światła. Wykorzystywane są więc w światłach drogowych i światłach mijania. Żarówki H1 stosuje się przede wszystkim w reflektorach głównych. W naszej ofercie znajdziecie również Żarówki Led kierunkowskazów

Temperatura pracy żarówki H1 jest o 40% niższa niż temperatura żarówki halogenowej. Wymienianie żarówek najlepiej jest robić parami a zwłaszcza kiedy ich wymiana będzie kłopotliwa. Po każdej wymianie żarówek w światłach drogowych oraz światłach mijania potrzebne jest skontrolowanie ustawienia świateł. Światła mijania tej żarówki nie oślepiają kierowców ponieważ posiada metalową płytkę która przysłania część światła.

Żarówki H1 Światła - 9000K LUMEN CanBus Led

Typ: H1

Barwa: zimny biały (6000k)

Moc: 60W

Strumień światła: 9000lm

Napięcie: 9-32V

Temperatura pracy: -40 C do 50 C

Duże napięcie tej żarówki sprzyja przedwczesnemu zużyciu się żarówek, więc można użyć tej samej żarówki w różnych samochodach. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl