Opcje przeglądania
Kategorie
Wysyłka w
Nowość

FORD

Oświetlenie wnętrza samochodu marki Ford

Ford - kompletne oświetlenie wnętrza - jest to kompletny zestaw oświetlenia wnętrza LED, odpowiednie żarówki dla modelu (gotowe do zastąpienia standardowych żarówek halogenowych)

Kompletny zestaw wysokiej jakości żarówek LED do forda odpowiednio dopasowanych modelu wskazanego w tytule. Żarówki-kompatybilne ze ściemniaczem ważne jest również super jasne wysokiej jakości diody Wymiana oświetlenia na odpowiednie żarówki dla modelu w technologii LED, zmieni, dotychczasowe żarówki dla modelu wskazanego na zimne białe nadając autu nowoczesny i innowacyjny wygląd. Wszystkie żarówki działają bez problemowo, po zamknięciu samochodu zachowują się tak samo, jak standardowe żarówki. Can Bus: Zestaw oświetlenia wnętrza LED kolor, zimny biały 6000k nie powodują pojawiania się błędów w komputerze. Proponowane zestawy to żarówki w technologii Led dobranych przez nas osobiście dla samochodu Ford.

Zestaw oświetlenia wnętrza LED - kolor zimny biały 6000k, barwa światła zimna biała

Wymiana standardowych żarówek halogenowych zajmuje bardzo niewiele czasu i ogranicza się do wyjęcia standardowych żarówek i zastąpienia zamiennikiem LED. W naszym sklepie znajdziesz również HYUNDAI - Kompletne Oświetlenie wnętrza

Kompletny zestaw żarówek LED kolor zimny biały 6000k jest kompatybilny z samochodowym ściemniaczem oświetlenia wnętrza. Po zamknięciu drzwi oświetlenie wnętrza LED ściemnia się i gaśnie całkowicie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl