Produkty

Żarówki C5W i C10W dedykowane do oświetlenia wnętrza samochodu

W ofercie Market-LED przygotowaliśmy wydajne żarówki C5W i C10W, które doskonale sprawdzają się jako oświetlenie wewnętrzne samochodu. Wykorzystuje się je m.in. jako oświetlenie miejsca na nogi, dodatkowe żarówki pod sufitem czy też w formie podświetlenia drzwi. Proponowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką wydajnością i długą żywotnością. Zapraszamy do zapoznania się z ich charakterystyką.

C5W/C10W - Dedykowane do Oświetlenia Wnętrza samochodu

Czym są żarówki C5W i C10W dedykowane do oświetlenia wnętrza samochodu?

Żarówka rurkowa C5W lub C10W to modele, które znajdują szerokie zastosowanie wewnątrz samochodu. Proponowane przez nas produkty wykonano w technologii LED, co dodatkowo zwiększa ich wydajność i żywotność. Jak sama nazwa wskazuje, żarówki tego typu mają podłużny kształt, który przypomina rurkę. Modele te wyposażone są w diody SMD, które przez specjalistów uznawane są za najlepsze z obecnie dostępnych na rynku. Oferowane przez Market-LED żarówki C10W LED i C5W LED posiadają światło o barwie czystej zimnej bieli. Dzięki temu wnętrze samochodu jest odświeżone i bardziej nowoczesne. Ponadto rekomendowane modele wyposażono w system oszukiwania szyny. Dzięki temu po wymianie tradycyjnych żarówek na ledowe nie będzie pojawiał się błąd żarówki.

Gdzie stosuje się tego typu oświetlenie?

Żarówka C5W z powodzeniem sprawdzi się jako podświetlenie dolne drzwi, podświetlenie schowka czy też powierzchni bagażowej w bagażniku. Dobrze doświetlają te przestrzenie i jednocześnie pozostają neutralne i estetyczne. Poza wnętrzem samochodu, tego typu oświetlenie stosuje się m.in. jako lampki do tablicy rejestracyjnej czy też oświetlenie jachtowe. Ze względu na szeroki potencjał zastosowania, żarówka samochodowa C5W lub C10W spełni oczekiwania wielu odbiorców.

Skorzystaj z oferty Market-LED

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowanych przez nas żarówek. Każda z nich spełnia najwyższe rynkowe standardy. Dbamy o to, aby produkty pochodziły od renomowanych dostawców. Nasze żarówki pasują do różnych modeli aut, jednak zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z ich parametrami. Dzięki temu wybrana przez Ciebie żarówka LED C10W lub C5W idealnie spełni Twoje oczekiwania. Życzymy udanych zakupów oświetlenia wnętrza samochodowego w sklepie Market-LED.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl