BA9S/ H6W - Dedykowane do światła postojowego

Żarówki Ba9s/h6w - dedykowane do światła postojowego

W każdym samochodzie potrzebne jest oświetlenie postojowe, a samochód mający te żarówki będzie miał na prawdę trwałe oświetlenie postojowe. Producent zapewnia, że ten typ żarówki będzie świecił aż do 50000 godzin. Jeśli chodzi o korzystanie z żarówki led to każdy będzie zgodny, że jest to najbezpieczniejszą żarówką dla naszych oczu. Nasz sklep ma typ żarówki h6w bax9s który sprawdzi się w każdym samochodzie. Ta żarówka ma dostosowaną ilość diod i na pewno weżniesz więcej niż 2 szt.

Oświetlenie postojowe Ba9s/h6w

Sprzedajemy oświetlenie postojowe które mają system CANBUS przez co nie pokazuje się błąd spalonej żarówki led. Nasz sklep i producent zawszę dba o środowisko i produkty, dlatego żarówki są wytwarzane w zrównoważony i jak najbardziej ekologiczny sposób. Samochód, który posiada żarówki led takie jak h6w bax9s lub inne będzie coraz częstszym widokiem gdyż żarówki h6w bax9s to bezpieczniejsza i bardziej sprawdzona żarówka. Żarówka posiada również wbudowany stabilizator napięcia.

Informacje na temat żarówki led

Producent i klienci mówią, że żarówka h6w bax9s i inne tego typu produkty są odporne na wilgoć, kurz, wstrząsy i inne aby mogło oświetlić w zakresie 180 stopni. A jeśli chodzi o dostępność na naszej stronie to jest to naprawdę duża ilość. Korzystanie z żarówki tej nada się wszędzie gdzie pojedzie twój samochód. Raczej jesteś zgodny, że ta żarówka to bardzo dobre oświetlenie postojowe i każdy samochód powinien ją mieć. Żarówka ma temperaturę barwową, która wynosi 5500K. Niestety nie każdy dostępny samochód będzie mógł mieć te żarówki.

Podkreślę jeszcze raz, że produkty które wysyła producent, a później nasz sklep sprzedaje je, aby każdy miał je w samochodzie są jednymi z lepszych produktów na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl