Produkty
Opcje przeglądania

Żarówki wsteczne W21W do jazdy dziennej

Jako Market-LED od lat specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości oświetlenia samochodowego wykonanego w technologii LED. W tej kategorii produktów przygotowaliśmy starannie dobrane żarówki W21W LED cofania i dzienne. Pochodzą od renomowanych producentów, którzy gwarantują niezawodność i wydłużoną żywotność swoich produktów. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem przygotowanym przez naszych ekspertów.

W21W - Dzienne/ Wsteczne

Czym jest żarówka wsteczna W21W LED?

Żarówka W21W LED klasyfikowana jest jako żarówka pomocnicza wykonana w technologii LED. Zaliczana jest do oświetlenia LED zewnętrznego samochodu. Stosowana jest przede wszystkim w światłach cofania, światłach STOP, w przednich i tylnych kierunkowskazach oraz przy jeździe dziennej. Ze względu na rolę, jaką odgrywa, żarówka tego typu powinna charakteryzować się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. W dużej mierze od tego zależą bezpieczeństwo i komfort podróży. Między innymi dlatego, coraz chętniej wybierane są żarówki LED W21W, które cechują się poprawionymi parametrami technicznymi.

Co znajdziesz w ofercie Market-LED?

W tym miejscu znajdziesz żarówki cofania LED W21W, które stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych modeli tego typu. W zależności od wybranego modelu, żarówka wstecznego dobrze działa przy napięciu od 12V do 20V DC. Wśród rekomendowanych przez nas produktów znajdują się m.in.:

  • LED 9/30V W21/5W T20 7440 SMD 2016 BIAŁE - 6000K - CANBUS;
  • LED 10/30V W21/5W T20 7443 SMD BIAŁE - 6000K - CANBUS;
  • LED 12V W21W T20 7440 SMD 2016 BIAŁE - 6000K - CANBUS.

Dostępne są w pojedynczych sztukach. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ich parametrami przed podjęciem decyzji zakupowej. Oświetlenie samochodowe zawsze powinno być dopasowane do danej marki i modelu pojazdu.

Skorzystaj z naszej oferty

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą żarówek LED W21W do świateł dziennych i wstecznych od Market-LED. Produkty te spełniają najwyższe rynkowe standardy i z powodzeniem mogą być użytkowane na polskich drogach. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości rekomendujemy kontakt z naszym ekspertem. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl