Opcje przeglądania

Żarówki BA9S LED dedykowane do oświetlenia wnętrza

W naszym sklepie Market-LED w tej kategorii produktów przygotowaliśmy żarówki BA9S LED. To modele o szerokim potencjale zastosowania. Doskonale sprawdzają się jako dedykowane oświetlenie do wnętrza samochodu, w tym m.in. m.in w podsufitce samochodu. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką żarówek przygotowanych przez ekspertów Market-LED oraz do ich zakupu bezpośrednio w naszym sklepie.

BA9S - Dedykowane do oświetlenia wnętrza

Charakterystyka żarówek BA9S LED

Warto zastanowić się nad tym, czym dokładnie jest żarówka BA9S LED. Na rynku dostępna jest również jako żarówka T4W LED. Charakteryzuje się tym, że w jej trzonku znajdują się symetryczne bolce. Żarówki tego typu dają stabilne światło barwy białej, które dobrze doświetla kabinę pojazdu i jednocześnie nie działa negatywnie na koncentrację kierowcy. Dodatkowym atutem oświetlenia wykonanego w technologii LED jest jego niski pobór prądu oraz duża żywotność. Dzięki temu są zakupem na lata. Nasz zespół zadbał o to, aby w tej kategorii znajdowały się tylko dokładnie sprawdzone modele.

Potencjał wykorzystania żarówek BA9S LED

Potencjał zastosowania tego typu żarówek jest bardzo duży. W kontekście oświetlenia wewnętrznego stosuje się je m.in. jako:

  • podświetlenie powierzchni bagażowej;
  • podświetlenie drzwi;
  • w okolicach zegarów na desce rozdzielczej;
  • podświetlenie miejsca na nogi;
  • dodatkowe oświetlenie w podsufitówce „do czytania”,
  • oświetlenie postojowe.

Dodatkowo ten rodzaj żarówek można wykorzystywać jako oświetlenie LED do samochodu zewnętrzne. Sprawdzi się jako światła postojowe przednie. To kolejny atut żarówek BA9S/T4W. Żarówka ta jest bardzo uniwersalna.

Zapraszamy do zakupów żarówek BA9S LED

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą żarówek BA9S od Market-LED. To produkty dedykowane do oświetlenia wnętrza samochodu. Dzięki nim poprawisz estetykę pojazdu oraz korzystnie wpłyniesz na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Tego typu oświetlenie doskonale sprawdza się m.in. w warunkach jazdy po zmroku. Przed zakupem rekomendujemy zapoznanie się z parametrami technicznymi żarówek i dobranie ich bezpośrednio do swojego samochodu i potrzeb. Życzymy udanych zakupów w sklepie Market-LED.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl