Produkty

Jako Market-LED współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Z myślą o sklepach oferujących oświetlenie i akcesoria samochodowe, przygotowaliśmy dedykowaną ofertę współpracy hurtowej. Dedykowana jest podmiotom, które chcą dystrybuować oferowane przez nas produkty. Zapraszamy do zapoznania się z możliwością współpracy biznesowej oraz do kontaktu z naszym przedstawicielem.

 

Oferta Hurtowa

W5W CANBUS - Światła postojowe / Wnętrze Led W5W CANBUS - Światła postojowe / Wnętrze Led
Cena:

28,49 zł

Cena regularna: 40,70 zł

Najniższa cena: 40,70 zł
komplet
zobacz więcej
  • promocja
Żarówki BA9S/T4W - Diody Led Żarówki BA9S/T4W - Diody Led
Producent: Market-Led
Cena:

5,99 zł

komplet
zobacz więcej

Dla kogo jest oferta hurtowa Market-LED?

Oferta hurtowa przygotowana przez Market-LED przeznaczona jest dla sklepów, które oferują oświetlenie i akcesoria samochodowe. Przy nawiązaniu współpracy zaproponnujemy Ci ceny hurtowe dostosowane do realiów rynkowych. Oferując nasze produkty, zwiększysz atrakcyjność swojego asortymentu. To rozwiązania cenione przez fanów motoryzacji w tym osoby, które hobbystycznie lub zawodowo zajmują się tuningowaniem pojazdów. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oferowanych w detalicznej i hurtowej sprzedaży. Współpracujemy również z warsztatami samochodowymi, które mogą oferować nasze produkty swoim klientom. 

Nasze wsparcie w procesie sprzedażowym

Po nawiązaniu współpracy otrzymasz od nas wsparcie. Przedstawimy Ci kluczowe atuty dystrybuowanych w Market-LED produktów. Ponadto proponujemy nasze bannery, stojaki reklamowe oraz panele do prezentacji oświetlenia LED z naszej oferty. Zwiększy to estetykę ekspozycji produktów. Ceny w hurcie są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu w swoim sklepie również zachowasz dobre ceny dla klientów. Zwiększy to sprzedaż i potencjał zysku prowadzonego przez Ciebie biznesu. 

Zapraszamy do kontaktu 

W przypadku zainteresowania współpracą zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem. Poznaj nasze produkty hurtowe oraz możliwości współpracy biznesowej. Pomożemy Ci we wdrożeniu do sprzedaży naszych towarów. Razem z nami zadbasz o poprawę atrakcyjności asortymentu oferowanego w Twoim sklepie z artykułami motoryzacyjnymi. Więcej informacji o zakupach hurtowych otrzymasz w bezpośrednim kontakcie z naszym ekspertem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl