C5W/C10W - Rejestracja / Wnętrze

  • nowość
  • nowość

Żarówka rejestracja/wnętrze C5w / c10w

W naszym sklepie internetowym polecamy produkty jakimi są żarówki rejestracje C5W/C10W. Naszych żarówek możesz użyć do oświetlenia wnętrza samochodu i oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Żarówki C5W C10W gaje białe światło LED..

Żarówka rejestracyjna C5W jest idealna do oświetlenia tablicy rejestracyjnej będzie także doskonałym oświetleniem schowka, przestrzeni bagażnika, tablicy rejestracyjnej, dołu drzwi. Dostępne w naszym sklepie internetowym żarówki C5w są bardzo wytrzymałe i wykonane z najlepszych materiałów.

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej C5W, C10W 

Dlaczego żarówka rejestracyjna to wybór dla Ciebie? Otóż oświetlenie tablicy rejestracyjnej jest ważne i daje niesamowity efekt!. Ilość diod LED jest opisana osobno w każdym zestawie. Żarówki są świetnej jakości, montaż produktu jest banalnie prosty, a efekty jest zniewalający.

Żarówki C5W oraz C10W posiadają LED-ową konstrukcję i mogą przetrwać wiele lat. Żarówka C5w daje bardzo mocne i wyraziste światło dzięki czemu doskonale nadaje się do oświetlania takich miejsc jak schowek lub bagażnik w samochodzie. Żarówki C5w mają nietypowy, rurkowy kształt. Sprawdź również Dedykowane do oświetlenia wnętrza samochodu c5w/c10w

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl