Produkty

Żarówki C5W LED oraz  żarówka C10W podświetlenia rejestracji

Specjaliści sklepu Market-LED przygotowali w tej kategorii starannie dobrane żarówki C5W i C10W. To żarówki wykorzystywane w ramach podstawowego oświetlenia samochodu. Wykorzystywane są m.in. do podświetlenia tablicy rejestracyjnej oraz do oświetlenia wnętrza pojazdu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy żarówki LED, które dają dobrej jakości białe światło i gwarantują zwiększoną żywotność. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do zakupów w sklepie internetowym Market-LED.

C5W/C10W - Rejestracja / Wnętrze

  • nowość
C5W - 36mm - 6 SMD 3030 -300 Lm! - Canbus! 12/24v C5W - 36mm - 6 SMD 3030 -300 Lm! - Canbus! 12/24v
Producent: Market-Led
Cena:

9,90 zł

Cena regularna: 19,80 zł

Najniższa cena: 19,80 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
C5W - 39mm - 6 SMD 3030 -300 Lm! - Canbus! 12/24v C5W - 39mm - 6 SMD 3030 -300 Lm! - Canbus! 12/24v
Cena:

9,90 zł

Cena regularna: 19,80 zł

Najniższa cena: 19,80 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
C5W Canbus Żarówka RURKOWA Led CREE 36mm C5W Canbus Żarówka RURKOWA Led CREE 36mm
Producent: Market-Led
Cena:

9,99 zł

Cena regularna: 19,80 zł

Najniższa cena: 19,80 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Żarówki C5W -! Najlepszej jakości żarówki Led Cree Żarówki C5W -! Najlepszej jakości żarówki Led Cree
Producent: Market-Led
Cena:

9,99 zł

Cena regularna: 16,50 zł

Najniższa cena: 16,50 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Do czego służą żarówki C5W i C10W?

Modele C5W i C10W to żarówki podświetlenia rejestracji. Są proste w montażu i zwiększają bezpieczeństwo i komfort codziennej jazdy. Oświetlenie rejestracji to jeden z obowiązków każdego właściciela pojazdu. Alternatywnym wykorzystaniem żarówki C10W LED jest oświetlenie nią wnętrza pojazdu. Dobrej jakości światło korzystnie przekłada się na wygodę jazdy w warunkach zaciemnienia, po zmroku lub podczas trudnych warunków atmosferycznych. Białe światło ledowe nie męczy oczu i jednocześnie poprawia zachowanie koncentracji przez kierowcę. W naszej ofercie przygotowaliśmy starannie dobrane produkty o różnych parametrach technicznych.

Co znajdziesz w Market-LED?

Jako Market-LED przygotowaliśmy dla naszych klientów oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne do samochodów. Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się żarówki LED do rejestracji, które gwarantują zwiększoną żywotność oraz lepszej jakości światło od tradycyjnych żarówek. Dzięki temu kierowca nie musi martwić się o to, że będzie musiał wymieniać oświetlenie z dużą częstotliwością. Przygotowaliśmy żarówki o różnych parametrach technicznych i rozmiarach. Pozwoli Ci to na dobranie produktu bezpośrednio do marki i modelu Twojego samochodu. Produkty te dedykowane są zarówno autom osobowym, jak i dostawczym. Możesz kupić pojedyncze żarówki lub panele LED z diodami.

Zapraszamy do zakupów

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oświetlenia LED do samochodu, które znajdziesz w Market-LED. Każdy pojedynczy produkt spełnia najwyższe rynkowe standardy i dostosowany jest do polskich przepisów ruchu drogowego. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i krótki czas realizacji zamówienia. Udanych zakupów w sklepie internetowym Market-LED.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl