Produkty

Kierunkowskazy LED, żarówki P21W i Py21W do Twojego Auta

W tej kategorii produktów eksperci Market-LED przygotowali dla Ciebie starannie dobrane żarówki kierunkowskazów LED. To m.in. takie modele jak P21W i Py21W. Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie charakteryzuje się dobrymi parametrami technicznymi i długą żywotnością. Proponowane przez nas oświetlenie zewnętrzne LED korzystnie wpłynie na komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz estetykę Twojego samochodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jak działają żarówki P21W i Py21W?

Proponowane przez nas żarówka P21W i żarówka Py21W to tzw. kierunkowskazy dynamiczne. Powstają w oparciu o nowoczesną i wydajną technologię, która korzystnie wpływa na bezpieczeństwo codziennej jazdy. Podczas jazdy prosto żarówki te traktowane są jako światło dzienne. Gdy jednak włączysz kierunkowskaz, to automatycznie światło przełączy się na pomarańczowe, które sygnalizuje zamiar skrętu kierowcy w lewo lub w prawo. To praktyczne i wygodne rozwiązanie.

Kierunkowskazy - P21W/Py21W

Dlaczego warto postawić na kierunkowskazy LED?

Nowoczesne kierunkowskazy LED to sprawdzony wybór świadomych kierowców. Przede wszystkim są energooszczędne i stanowią mniejsze obciążenie dla alternatora. Jednocześnie przy ich stosowaniu spala się mniej paliwa, niż w przypadku tradycyjnych świateł. Warto również zwrócić uwagę na wydłużoną żywotność lamp LED, co przekłada się na większy komfort jazdy i zmniejsza częstotliwość wymiany żarówek. To tylko wybrane korzyści, które gwarantuje żarówka LED do kierunkowskazu.

Skorzystaj z naszej oferty

Zachęcamy do postawienia na dynamiczne kierunkowskazy z naszej oferty. W tej kategorii znajdziesz modele żarówek Py21W i P21W. Żarówka tego typu jest wydajnym i bezpiecznym rozwiązaniem. Z powodzeniem można stosować je zarówno w nowych, jak i starszych pojazdach. Sprawdź wcześniej, czy system oświetlenia pozwala na wykorzystanie w nim lamp LED. Każda tego typu modernizacja powinna być zgodna z prawem i wymogami w zakresie bezpieczeństwa jazdy.

Jako Market-LED dbamy o to, aby każda żarówka z naszej oferty była w doskonałym stanie technicznym i spełniała najwyższe standardy rynkowe. Dzięki temu od 2018 roku budujemy pozycję zaufanego partnera w obszarze dystrybucji oświetlenia LED i akcesoriów do samochodów dla najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl