Led pod samochód, neony dedykowane pod samochód, paski led oświetlenie pod samochodem, oświetlenie podwozia samochodu, róznego rodzaju kolory możliwość sterowania pilotem lub poprzez Bluetooth tj. Telefonem korzystając z aplikacji.

NEONY LED / OŚWIETLENIE POD SAMOCHÓD

Neony LED / Oświetlenie podwozia samochodu

Neony led / Taśmy LED pod samochód nadają się do jazdy dziennej, jak i do jazdy nocnej po nieoświetlonych drogach, samochód będzie się prezentować świetnie. Oświetlenie / neony LED / podświetlenie-posiada możliwość łączenia przez Bluetooth, można nimi sterować za pomocą telefonem z aplikacji lub pilotem, czyli możemy, nie wychodząc z samochodu włączać / wyłączać / zmieniać kolor oświetlenia pod samochodem. Neony prezentują się świetnie razem ze światłami na pojazdach, dodają im uroku.

Nasze neony LED / oświetlenie samochodu są tanie a diody są z najlepszej jakości, więc wyposażenie auta w takie diody będzie świetnym wyborem.

Jeśli chcesz, aby każdy zwracał uwagę na twój samochód to oświetlenie pod nim do jazdy dziennej / nocnej po nieoświetlonych drogach będzie idealnym wyborem. Osoby, które widzą, samochody z oświetleniem, pod nim są często wniebowzięte także, jeśli chcesz, wykonać tuning swojego samochodu to polecamy. Oczywiście trzeba pamiętać też o tym, że używanie oświetlenia pod samochodem na drogach publicznych jest nielegalne/zabronione i może skończyć się utrata dowodu rejestracyjnego lub możemy dostać mandat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl