Produkty

Neony LED jako doskonałe oświetlenie podwozia samochodu

Od jakiegoś czasu rosnącą popularnością cieszą się neony zewnętrzne do samochodu, które pozwalają na jego podświetlenie zewnętrzne od spodu oraz dookoła. W ofercie Market-LED przygotowaliśmy starannie dobrane produkty z tej kategorii. To wysokiej jakości neony LED do samochodu, które dopasujesz bezpośrednio do swoich potrzeb i preferencji kolorystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

NEONY LED / OŚWIETLENIE POD SAMOCHÓD

Czym są neony ledowe do auta?

Neony ledowe to produkty, które umożliwiają efektywne podświetlenie pojazdu. Stosuje się je przede wszystkim w trakcie postoju, aby poprawić estetykę samochodu. Z drugiej strony przydają się również po zmroku, gdy chcemy bezpiecznie dotrzeć do auta i podświetlić jego najbliższą okolicę. To też jeden z efektywnych sposobów na stuningowanie auta bez dużych nakładów finansowych. Dobrze dobrane oświetlenie neon LED zewnętrzne z powodzeniem sprawdzi się przy każdym modelu samochodu.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W odpowiedzi na potrzeby klientów w naszej ofercie przygotowaliśmy wysokiej jakości neony zewnętrzne. Do wyboru pozostają listwy pływające oraz taśmy LED neon pod samochód. Atutem tych produktów jest to, że można połączyć je z telefonem za pomocą Bluetooth. Umożliwia to sterowanie oświetleniem również wtedy, gdy znajdujemy się poza autem. Jednocześnie neony gwarantują wysoką żywotność nawet na poziomie 100 000 godzin. Umożliwiają dowolne ustawienie kolorystyczne podświetlenia. Wybrane modele z naszej oferty różnią się parametrami technicznymi, sposobem montażu, liczbą diod LED czy też mocą. Zachęcamy do zapoznania się z tym przed zakupem.

Udanych zakupów

Jako Market-LED od 2018 roku oferujemy wysokiej jakości oświetlenie LED zewnętrzne do samochodu. Pochodzi ono od renomowanych producentów. Nasi eksperci dokładnie sprawdzają każdy produkt i potencjał jego zastosowania na polskim rynku, zanim trafi on do sprzedaży. Każda model oświetlenia, w tym również neony zewnętrzne, charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, wysoką żywotnością oraz wytrzymałością. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl