Produkty

Rezystory usuwające błąd spalonej żarówki

W tej kategorii produktów eksperci Market-LED przygotowali starannie dobrane rezystory CANBUS. Ich zadaniem jest usunięcie błędu spalonej żarówki LED. Rezystory te pełnią rolę filtra błędu spalonej żarówki. Stosuje się je po wymianie oświetlenia, np. na żarówki LED. Wówczas może pojawić się błąd, który związany jest z mniejszym poborem prądu przez nowe oświetlenie. Razem z Market-LED dowiesz się, jak usunąć błąd spalonej żarówki szybko i sprawnie.

REZYSTORY USUWAJĄCE BŁĄD

Dlaczego pojawia się błąd spalonej żarówki?

Tego typu sytuacja często ma miejsce wtedy, gdy zdecydujesz się na wymianę tradycyjnych żarówek samochodowych na te wykonane w technologii LED. Wówczas komputer odczytuje mniejszy pobór mocy i odbiera to jako brak lub spaloną żarówkę. Nie każdy kierowca zdaje sobie sprawę z tego, jak wyłączyć błąd spalonej żarówki. W tym celu warto skorzystać z proponowanych przez nas rezystorów CANBUS, które poradzą sobie z tym problemem.

Rezystory Canbus usuwające błąd spalonej żarówki

Rezystory usuwające błąd - rezystory usuwają błąd sprawności lampy tzw. błąd spalonej żarówki po przykręceniu nowych żarówek, po użyciu odpowiedniego rezystora błąd powinien zniknąć. Przy wymianie włóknowej żarówki na oświetlenie LED może wystąpić błąd spalonej żarówki. Błąd spalonej żarówki może występować dlatego, że komputer odczytuje mniejszy pobór mocy i odbiera to jako brak lub spaloną żarówkę.

Zalecenia odnośnie montażu rezystora

Rezystor usuwający błąd żarówek LED zalecamy położyć na płaskiej metalowej powierzchni z dala od plastików. Rezystor należy przykręcić do płaskiej metalowej powierzchni z dala od plastikowych elementów. Rezystor z radiatorem aluminiowym należy włączyć  w obwód równolegle do lampy – pomiędzy przewód dodatni lampy i przewód masowy.

Wymiary rezystora i inne szczegóły produktu znajdziesz w opisie produktu. Sprawdź również Rezystor Filtr LED 50W 8Ω CANBUS

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz do zakupu rezystorów bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Eksperci Market-LED dbają o to, aby każdy z naszych produktów spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie przygotowaliśmy kilka sprawdzonych rezystorów, które charakteryzują się wysoką wydajnością i niezawodnością. Przeznaczone są do różnego typu żarówek LED, dlatego należy dopasować je bezpośrednio do swoich potrzeb. Jeżeli decydujesz się na kompleksową wymianę oświetlenia, to warto zaopatrzyć się w kilka sztuk rezystorów. Proponowane przez nas modele to:

  • 30W/12V - 15 ohm FILTR CANBUS;
  • 10w/12V/39RJ FILTR CANBUS - C5W W5W;
  • 25W/12V FILTR CANBUS - C5W W5W;
  • LEDCANBUS H7-H1-H4-HB4-H11-H8;
  • Filtr Can-Bus Plug &Play.

Wszystkie charakteryzują się starannym wykonaniem i wysoką jakością pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl