Produkty
Opcje przeglądania

Żarówka rurkowa - C5W - 12/24v

Żarówki C5W -! Najlepszej jakości żarówki Led Cree Żarówki C5W -! Najlepszej jakości żarówki Led Cree
Producent: Market-Led
Cena:

18,99 zł

Cena regularna: 34,10 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
komplet
zobacz więcej
  • promocja

Żarówki samochodowe rurkowe - c5w - 12/24v

Żarówki rurkowe - C5W - 12/24v, są to żarówka najwyższej jakości, żarówka jasno świeci, należy zamontować ją w miejscu starych żarówek. Standardowa żarówka LED jest dużo gorsza od tych żarówek. Nasze żarówki współpracują z modułem ściemniania żarówek. Po założeniu żarówka świeci w najlepszej jakości z świetną barwa światła.

Zalecamy kupno żarówek CANBUS jeśli samochód posiada system sprawdzania sprawności żarówki. Wymiana żarówek sprowadza się do wyjęcia starych żarówek i następnie możesz wymienić je na nowe. Barwa światła, ilość diod LED, rodzaj diody LED jest opisany w danym produkcie. Ważne jest również to aby długość żarówki LED odpowiadała długości starej żarówki LED.

 

Żarówka rurkowa -c5w - 12/24v - odmień Swój samochód

Żarówki rurkowe c5w są przeznaczone do samochodów osobowych jak i samochodów ciężarowych. Produkt można zarówno wykorzystać przy podświetleniu tablicy rejestracyjnej równie dobrze sprawdzą się jako oświetlenie bagażnika, drzwi, podsufitki i oświetlenia nóg. Żarówki 12v 24v również świetnie sprawdzą się jako oświetlenie jachtowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl