Produkty

W Market-LED przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór oświetlenia zewnętrznego LED do samochodów. W tej kategorii oferujemy lampki stroboskopowe, które mogą stanowić atrakcyjną ozdobę pojazdu. Przystosowane są również do stosowania jako stroboskopy LED ostrzegawcze w rowerach, dronach czy też motocyklach. Zachęcamy do zapoznania się z potencjałem ich zastosowania oraz parametrami technicznymi.

Światło STROBOSKOPOWE Led

Czym są światła stroboskopowe LED?

To małe lampki, które wykonano w technologii LED. W oferowanych przez nas produktach znajdziesz po kilka trybów migania, które reguluje się za pomocą dedykowanego przycisku lub pilota. Wykorzystuje się je m.in. w tuningu samochodów jako ich ozdobę. Stroboskop LED można zamontować m.in. pod lusterkiem bocznym. Wybrane modele pozwalają na zmianę kolorystyki świecenia, co wpływa na wzrost ich potencjału użytkowego. W naszej ofercie przygotowaliśmy tylko starannie wyselekcjonowane produkty od renomowanych producentów, które spełnią oczekiwania wymagających klientów. Te lampy LED stroboskopowe można stosować również w rowerach, motorach lub dronach.

Parametry techniczne lampek

Dystrybuowane przez Market-LED lampki posiadają wbudowane baterie, które ładuje się za pomocą kabla typu C. Ponadto w zestawie znajdują się taśmy mocujące oraz opaska pierścieniowa, które ułatwiają montaż lampki w dowolnie wybranym miejscu. Możesz dopasować tryb migania (jego częstotliwość) do swoich potrzeb, a następnie swobodnie ją zmieniać. Oferujemy modele z regulacją ręczną lub za pomocą pilota.

Zachęcamy do zakupów

Słuchamy potrzeb naszych klientów i wychodzimy im naprzeciw. Stąd też w naszej ofercie pojawiły się m.in. światła stroboskopowe LED. Obecnie posiadamy szeroki wybór oświetlenia LED do samochodów, w tym zewnętrznego i wewnętrznego. To zarówno produkty zwiększające komfort i bezpieczeństwo codziennej jazdy, jak i stosowane przede wszystkim w tuningu aut, aby zwiększyć ich walory estetyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów w naszym sklepie internetowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl